ברוכים הבאים לעוצמה פתרונות פיננסיים

מלווים אותך בכל שלב ושלב עד להשגת היעד הכספי שלך

מי אנחנו

כצוות המגיע ממגוון נישות פיננסיות ומייעד כל מומחה לתחומו אנו מאמינים בבניית אמון על ידי פריסת מידע ברור ומקיף לגבי המוצרים הפיננסים השונים והאופן בו פועלת המערכת. המטרות שלנו מתמקדות בסיוע לצמחיה מוצלחת של העסקים וקהל הלקוחות שמלווה אותנו. חברתנו הוקמה בתחילתה כדי לגשר בין יזמים ואופציות המימון הקיימות ולהביא רעיונות לחיים, מתוך רצון לסייע בקידום החדשנות והעסקים בשלבים הראשונים ומעבר להם. אנחנו מבינים את האתגרים שנוצרים בהקמת והרחבת עסק ולכן, אנו פועלים לפשט את תהליך המימון כדי שתוכלו להתרכז במינוף העסק שלכם.

מגוון רחב של פתרונות מימון

אנחנו מציעים פתרונות מימון חדשניים ומתקדמים שמתאימים לכל צרכיכם הפיננסים

ליווי אישי ודגש על הלקוח

אנחנו מבינים שלקוח אחד לא דומה לשני, ולכן אנחנו מתמקדים בפיצוח הצרכים והדרישות הייחודיות של כל לקוח

מקצועיות ואמינות

צוות המומחים שלנו מורכב מאנשי מקצוע ותיקים בתחום הפיננסי, שמבצעים את משימתם במהימנות ובשקיפות מלאה.

התמקדות בפרטיות ואבטחת מידע

אנו מבטיחים פרטיות מלאה ואבטחת מידע מוחלטת לקהל לקוחותינו

שירותים פיננסיים המעניקים לכם מעטפת מימון שלמה

אנו בעוצמה פתרונות פיננסיים מתמחים במתן שירותי הלוואות ופתרונות פיננסיים לפרטיים ובעלי עסקים, ופועלים שנים בענף הבנקאות על דקויות הידע הרב הדרוש.

הניסיון העשיר והמומחיות המקצועית שלנו מאפשרים לנו להציע פתרונות מותאמים אישית ומקצועית לכל לקוח, בהתמקדות בצורה שתסייע במירב היעילות להשגת המימון הנכון ובערוצים הנכונים.

סיכוי נמוך
סיכוי גבוה

מלאו את הפרטים הבאים לבדיקת זכאות.

האם יש כרטיס אשראי?

האם החשבון מעוקל?

האם חזרו לך צ'קים בחצי שנה האחרונה?

פרטים אישיים

שים לב יש לענות על כל השאלות

המוצרים שלנו

כאשר מדברים על כלל פנסיה ומשיכת כספים, חשוב להבין את האופציות הקיימות למשיכת כספים מהפנסיה שלך. חברות כמו הראל פנסיה וגמל מציעות מגוון פתרונות למשיכת כספים, כולל מקרן השתלמות וקופת גמל. בחירת האפשרות הנכונה עבורך דורשת הבנה של המוצרים הפיננסיים והמסלולים השונים הקיימים.

בעת התמודדות עם תכנון פרישה וניהול הפנסיה שלך, מומלץ להעמיק בהבנת האופציות השונות העומדות בפניך למשיכת כספים מקצבת הפנסיה. חברות כמו הראל פנסיה וגמל פועלות בשוק ומציעות מגוון רחב של פתרונות פיננסיים, כולל אפשרויות כמו מקרן השתלמות וקופות גמל, שמטרתן לעזור לך למקסם את תשואות החיסכון לקראת הפרישה. לכל אחת מהאפשרויות הללו יתרונות וחסרונות משלה, והבחירה במסלול המתאים ביותר עבורך תלויה במטרות האישיות, בצרכים הפיננסיים ובתקופת הזמן שנותרה עד לפרישה. כמו כן, חשוב לשקול את ההשלכות המסית והתקנות הממשלתיות המתעדכנות בתחום, שיכולות להשפיע על יעילות החסכון לפנסיה. הקפדה על ייעוץ מקצועי ומעקב אחר השינויים בתחום יכולים להבטיח שתבחר בנתיב המתאים ביותר להשגת יעדי הפנסיה שלך.

לקוחות מספרים עלינו