שאלות תשובות

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

צוות עוצמה פתרונות פיננסים דאג לענות לכם על השאלות שכדאי שתדעו את התשובה שלהן

בשנים האחרונות חלה מהפכה בשוק ההלוואות. המפקח על הבנקים במשרד האוצר פתח את השוק וכיום ניתן לקבל הלוואות בטווח רחב של מוסדות חוץ בנקאיים. מחברות האשראי ועד לבתי ההשקעות, צוות עוצמה פיננסים יסייע לך לאתר את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכים שלך. כיום, ניתן לקבל הלוואות מידיות בפריסה ארוכת טווח בסכומים של עד 500,000 ₪.

אנו מאתרים הלוואות אטרקטיביות לכל מטרה. בין אם נדרשת לך הלוואת גישור למימון משכנתא, אשראי לפתיחת עסק או הלוואה לכל נקודת ציון אחרת בחייך, אנו כאן כדי למצוא עבורך מוצר אידיאלי ומייצגים אותך במשא ומתן עד מיצוי מושלם של התנאים.

רשות המיסים מעניקה הטבות מס נרחבות לתושבי הפריפריה. לעניין זה, יוגדר כיישוב פריפריה כל ישוב הנכלל באחד מ-680 האזורים ברחבי ישראל שהוגדרו כאזורי עדיפות לאומית. 

בהחלט, גם אם מעולם לא נדרשת לבצע תיאום מס, ישנם קריטריונים רבים שעשויים לזכות אותך בהחזר. זכאות לתואר אקדמי, נשיאה בהוצאות עסקיות או תרומות שניתנו לאורך השנים עשויות לזכות אותך בהחזרים גם אם מעולם לא החלפת מקום עבודה.

בין שלל המקרים המזכים בהחזרי מס ניתן למנות: שירות בצה"ל או בשירות לאומי או שחרור מהשירות, לאחר לידה, ככל שחלו הפסדי הון בשנים האחרונות או בעלי מוגבלויות.

ניתן לקבל החזר אך ורק עד 7 שנים אחורה. כל שנה מעבר לששת השנים הקודמות בה עמדו לזכותך החזרי מס, היא שנה אבודה. לכן, חשוב לפעול במהירות ולמצות את כל המגיע לך.

ברוב המקרים, מדובר בטעויות תמימות הנובעות מבירוקרטיה או מתהליכים שפשוט נפלו בין הכיסאות. ירושות שלא עודכנו עליהן, קרנות שלא פעלנו על מנת לממש אותן ועוד מקורות רבים אחרים לכספים עשויים פשוט להישכח. המוסדות הפיננסיים מצידם, לא ימהרו לעדכן אותך עליהם, שכן הם רשאים לעשות שימוש כסף זה למינוף השקעות חדשות ונהנים מתשלום דמי ניהול על הקרנות שאנו כלל לא מודעים על קיומן.

למה בעצם לא לבדוק בעצמי בהר הכסף?

הר הכסף מציע שירות מבורך וחשוב. עם זאת, מדובר במענה חלקי בלבד. לעתים קרובות המידע בהר הכסף אינו עדכני או אינו שלם ולא פעם, ניתן להחמיץ פיסות מידע חשובות אם נסתמך אך ורק עליו.

צוות המומחים של עוצמה פתרונות פיננסים מחזיק בהרשאות מיוחדות, המאפשרות להשיג מידע מכלל בתי ההשקעות וחברות הביטוח בישראל. לאחר קבלת ייפוי כוח ממך, נוכל לאסוף נתונים מכל הגופים הפיננסיים שעשויים להחזיק בכספים שלך ונפעל במהירות כדי להבטיח שכל שקל יופקד לחשבונך.

יש לך שאלות נוספות? נשמח לספק לך מענה. אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר כעת ונחזור אליך עם כל המידע.

אל תתנו לכסף ללכת לאיבוד!

יש לכם שאלה? כתבו לנו ונשוב בהקדם.